Montaż i serwis klimatyzacji Gorlice

Szukasz zaufanej i doświadczonej firmy zajmującej się montażem klimatyzacji w Gorlicach i serwisem klimatyzacji w Gorlicach? Doskonale trafiłeś! Nasze przedsiębiorstwo działa na rynku od 1989 roku, dzięki czemu może pochwalić się wieloletnim doświadczeniem i wieloma realizacjami. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty.

Serwis i montaż klimatyzacji w Gorlicach

Nasza firma rozpoczęła swoją działalność w roku 1989. Początkowo zajmowała się serwisem lodówek, chłodni i zamrażarek. Obecnie, po ponad 30 latach w branży staliśmy się specjalistami od urządzeń chłodniczych. Wykonujemy montaże i naprawy sprzętów chłodzących w prywatnych gospodarstwach domowych, sklepach i firmach zajmujących się produkcją oraz dystrybucją żywności. Aktualnie najważniejszym kierunkiem naszego rozwoju jest klimatyzacja. Montaż sprzętów chłodzących w domach i mieszkaniach prywatnych oraz biurach to w ostatnim czasie nasze główne obowiązki. Z naszą pomocą serwis klimatyzacji w Gorlicach jak i montaż klimatyzacji w Gorlicach przebiega profesjonalnie i terminowo.

Jesteśmy niedużą, rodzinną firmą, dlatego samodzielnie nadzorujemy wszelkie etapy projektu. Na początku przygotowujemy bezpłatną wycenę i pomagamy klientom dobrać odpowiednie urządzenie. Montażem klimatyzacji zajmujemy się samodzielnie. Nie zatrudniamy podwykonawców. Zapewniamy naszym klientom wysokiej jakości usługi w zakresie montażu i serwisowania urządzeń chłodzących, w których skład wchodzi także czyszczenie i odgrzybianie. Chcielibyśmy również zaznaczyć, iż zapewniamy klientom szkolenie z zakresu użytkowania klimatyzacji w Gorlicach.

Zatem jeśli szukasz najlepszej firmy oferującej serwis klimatyzacji w Gorlicach i montaż klimatyzacji w Gorlicach, skorzystaj z naszej oferty.

Montaż klimatyzacji w Gorlicach – jakie rodzaje klimatyzacji instalujemy najczęściej?

Większość osób uważa, że klimatyzacja to urządzenie służące do ochładzania się podczas upalnych dni. Jednak to nie jest jej jedyne zadanie! Służy ona również do ogrzewania małych pomieszczeń i dogrzewania większych wnętrz. Klimatyzacje bardzo często montujemy w siedzibach przedsiębiorstw, gdzie pracownicy muszą mieć zapewnione odpowiednie warunki. Nasi klienci najczęściej wybierają klimatyzatory:

  • Split – składające się z dwóch elementów: parownika i skraplacza. Te klimatyzatory cechują się wysoką wydajnością i cichą pracą.
  • Multi-split – podobnie jak modele Split działają w grupie. Do jednej jednostki zewnętrznej podłącza się kilka jednostek wewnętrznych. Dzięki temu możliwe jest zoptymalizowanie użytego miejsca na zewnątrz budynku, a jednocześnie obsługę dużo większej powierzchni w zakresie klimatyzacji.
  • Kasetowe – działają tak jak klimatyzatory split, z tą różnicą, że ich jednostka wewnętrzna montowana jest w konstrukcji sufitu podwieszanego. Urządzenia kasetonowe są wykorzystywane najczęściej w biurach.
  • Przypodłogowe – te klimatyzatory te świetnie nadają się do wnętrz, w których nie ma sufitu podwieszanego, a ściany muszą być odsłonięte. Trójwymiarowy nawiew gwarantuje prawidłową cyrkulację powietrza.

Jeśli jesteś zainteresowany serwisem klimatyzacji w Gorlicach lub montażem klimatyzacji w Gorlicach, skontaktuj się z naszą firmą. Zapraszamy serdecznie!

Sprawdź także: Klimatyzacja Krosno, Klimatyzacja Jasło.