Klimatyzacja365

Usługi

"Gwarantujemy, że Twoja klimatyzacja będzie w dobrych rękach przez cały czas jej użytkowania!"

Działamy od roku 1989, zajmując się wszystkim, co związane jest z chłodnictwem. 

Rozpoczynaliśmy, zajmując się serwisem lodówek, zamrażarek i chłodni. Dziś, po przeszło 30 latach w branży, potrafimy to robić dobrze jak mało kto. Działamy w oparciu o gospodarstwa domowe, sklepy i szeroko pojęty biznes spożywczy związany z chłodnictwem. Obecnie naszym najważniejszym kierunkiem naszego rozwoju jest klimatyzacja. Montaż urządzeń chłodzących w Państwa domach, w mieszkaniach i biurach, to usługi, na których koncentrujemy się najbardziej w nadchodzącym czasie. Jako niewielka firma rodzinna, nadzorujemy i wykonujemy osobiście przebieg wszystkich etapów projektu. Rozpoczynając od bezpłatnej wyceny, poprzez pomoc w optymalnym doborze urządzeń do potrzeb klienta. Co bardzo ważne, sami zajmujemy również montażem wybranych przez Państwa urządzeń. Nie zlecamy naszych zleceń podwykonawcom. Dbamy o bezpieczeństwo podczas montażu i serwisujemy podczas użytkowania wszystkie zamontowane urządzenia. Zapewniamy naszym klientom usługi w zakresie montażu, serwisowania klimatyzacji, w którego skład wchodzi bardzo ważna rzecz – czyszczenie i odgrzybianie. Każdorazowo, po wykonanej usłudze przeprowadzamy krótkie szkolenie z zakresu obsługi i użytkowania danego urządzenia.

2352

zainstalowanych urządzeń

820+

zadowolonych klientów

30

lat doświadczenia

15+

topowych marek

Klimatyzacja

Klimatyzacja najczęściej kojarzy nam się z przyjemnym chłodem w upalne dni. To jej główne ale nie jedyne zadanie. Coraz częściej stosowana jest do ogrzewania niewielkich pomieszczeń, lub dogrzewania większych. Spotykamy ją w firmach i biurach, gdzie efektywność i szybkość stworzenia komfortowych warunków do pracy jest bardzo ważna. 

Dobór optymalnych parametrów urządzenia do pomieszczenia, w którym się znajduje, zapewnia niezwykle optymalną wydajność i możliwie najlepsze wykorzystanie energii elektrycznej w konwersji na ciepło w zimie.

Rodzaje najczęściej wybieranych przez klientów klimatyzatorów:

Klimatyzatory split

Najpopularniejszy typ klimatyzatorów. Składa się z dwóch elementów. Jednostka wewnętrzna - parownik i jednostka zewnętrzna - skraplacz, łączą w sobie zalety najlepszej wydajności, przy niewielkich rozmiarach a przy tym cichej pracy, co jest szczególnie ważne gdy kładziemy się spać.

Klimatyzatory multi-split

Podobnie jak w typie split, przy zachowaniu wszystkich zalet, działają w grupie. Do jednej jednostki zewnętrznej podłącza się kilka jednostek wewnętrznych. Takie rozwiązanie optymalizuje użyte miejsce na zewnątrz budynku, a przy tym pozwala na obsługę w zakresie klimatyzacji znacznie większej powierzchni.

Kasetonowe

Zasada działania taka jak w przypadku klimatyzatorów multisplit, z tą różnicą, że jednostka wewnętrzna montowana jest w konstrukcji sufitu podwieszanego. Klimatyzatory kasetonowe znajdują zastosowanie najczęściej w biurach, gdzie ważną rolę odgrywa równomierna dystrybucja powietrza, które równomiernie opada z góry na dół.

Przypodłogowe

Klimatyzatory te doskonale sprawdzają się w pomieszczeniach, gdzie nie ma sufitu podwieszanego, a ściany mają być maksymalnie odsłonięte. Trójwymiarowy nawiew, zapewnia odpowiednią cyrkulację powietrza.

Oczyszczacze powietrza

Jakość naszego życia, zależy przede wszystkim od jakości powietrza, którym oddychamy każdego dnia. O ile mamy stosunkowo niewielki wpływ na jakość powietrza poza domem, o tyle w domu wszystko jest w naszych rękach. Szczególnie w okresie jesienno – zimowym narażeni jesteśmy na niekorzystny wpływ złej jakości powietrza. 

Możemy mieć wszystko, ale musimy mieć zdrowie. Warto szczególnie zadbać o najwyższą jakość powietrza, którym oddychamy w domu. To ważne, dla nas i dla naszych najbliższych.

Jako firma specjalizująca się w optymalizacji powietrza w przestrzeniach zamkniętych, świadczymy również usługi w zakresie doboru, sprzedaży i późniejszej obsługi serwisowej najlepszej jakości urządzeń oczyszczających powietrze w Państwa domach.

Sinclair SP-45A

Oczyszczacz powietrza Sinclair SP-45A eliminuje zapachy i posiada auto wykrywacz jakości powietrza. Jest wyposażony w generator anionowy oraz wskaźnik obsługi filtrów. Może pracować w trybie elektrostatycznego odpylania. Kolejnym udogodnieniem jest monitor zmiany filtra oraz timer 24-godzinny. Ponadto, oczyszczacz Sinclair SP-45A posiada pilot zdalnego sterowania oraz 2-letnią gwarancję. Urządzenie zmniejsza szanse zachorowań na grypę oraz inne choroby spowodowane bakteriami występującymi w powietrzu. Pozwala też zmniejszyć poziom alergenów w powietrzu, ułatwiając życie osobom uczulonym.

ROTENSO W24W WINT

Oczyszczacz powietrza Rotenso WINT W24W do użytku w domach, sklepach, biurach, ośrodkach opieki medycznej. WŁAŚCIWOŚCI: Eliminacja z powietrza: pyłków, sierści zwierząt, bakterii i wirusów, alergenów, dymu tytoniowego, przykrych zapachów, cząstek kurzu. 6 stopniowa filtracja. Jonizator iAir. Lampa UV. Tryb pracy automatycznej lub ręcznej. Pilot zdalnego sterowania. 24 godzinny timer.

ROTENSO I31W IONE

Oczyszczacz powietrza do domu Rotenso Ione to rozwiązanie, które sprawdzi się na powierzchni nawet do 70 m³. 5-stopniowa filtracja i czujnik jakości powietrza Sense aiR TVOC gwarantują, że powietrze w Twoim domu będzie zdrowe i wolne od drobnoustrojów. Uzdatniacz powietrza Ione wyposażony jest w: Filtr z aktywnym węglem iAIR. Filtr antybakteryjny EPA iAIR. Filtr elektrostatyczny HD iAIR. Super Jonizator iAIR. Filtr wodny H2O piuR iAir.

ROTENSO Q35W QUBE

Oczyszczacz powietrza posiada zdolność usuwania pyłu zawieszonego, formaldehydów oraz bakterii. Urządzenie jest wyposażone w układ filtrów: z węglem aktywnym, antybakteryjny, nanokrystaliczny i biologiczny. Oczyszcza posiada również jonizator, programator czasowy oraz opcję sterowania przez WiFi. Skuteczność oczyszczania powietrza - CADR: 420 m³/h. Przepływ powietrza (Wys./Śr./Ni./S.Ni./Ci./Sleep): 450/380/300/140/ - /136 m³/h. Zdolność usuwania PM10: 100 %/h. Zdolność usuwania cząsteczek PM2,5: 99,9 %/h. Zdolność usuwania bakterii z powietrza: 97,6 %/h. Zdolność usuwania formaldehydu z pow.: 96,2 %/h. Czujnik jakości powietrza: Sense aiR TVOC. Zastosowanie do pomieszczeń o powierzchni: 10-85 m².

Nasze

Realizacje